WitajcieMoi Kochani,


odkąd pamiętam, zawsze interesowałem się fotografią, ponieważ pozwala ona na uchwycenie ulotnych i eklektycznych emocji, tak niepowtarzalnych w swej wyjątkowości. Pewne wydarzenia nadają sens życiu każdego z nas. Nic dziwnego, że pragniemy zachować je w pamięci i wracać do nich.

Byłem świadkiem wielu niezwykłych i pięknych chwil. Każdy z nas ma własną historię, pełną przełomowych i znamiennych przeżyć. Wiele z nich wiąże się z wyzwaniami i trudnościami, lecz życie składa się z tylu radosnych, a zarazem unikalnych historii, które głęboko zapadają w naszą pamięć, ponieważ są dla nas tak istotne, tak piękne i ulotne zarazem.

Uwielbiam być uczestnikiem takich zdarzeń. Fotografia pozwala nam na uchwycenie takich momentów, które przeżywa każdy z nas i uwielbia wracać do nich w pamięci.  Niewątpliwie doniosłą okolicznością jest ceremonia ślubna, pełna wzruszeń, radości i uniesień, do których chcielibyśmy wracać przez lata.

Piękne i zjawiskowe zdjęcia pozwalają na powrót do tych emocji, kiedy tylko będziemy mieli ochotę na nostalgiczne wspomnienia. Uwielbiam być widzem, a zrazem rejestratorem zjawiskowego szczęścia. Pragnę uchwycić je w olśniewającej i oszałamiającej formie, w kształcie pełnym pasji i wyrafinowanego piękna, które zachwyci i wzruszy każdego z Was.


Zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć


Zastanawiacie się teraz pewnie jak wygląda moja oferta fotografii ślubnej dla Was


Oto ona:
  1. Przede wszystkim chcę dać Wam to czego najbardziej oczekujecie – pięknych zdjęć, które pozostaną na zawsze w Waszej pamięci, dlatego fotografuję od przedpołudniowych przygotowań do godziny 01:00 (końca tzw. oczepin). Towarzyszę Wam cały czas, ale fotografuję w sposób niezauważalny i nienarzucający się. Rejestruję to co się wydarza i tylko momentami dodaję swoje sugestie.
  2. Otrzymujecie 150 najlepszych zdjęć po obróbce autorskiej, w pełnej rozdzielczości oraz min. 450 pozostałych zdjęć wykonanych podczas reportażu ślubnego, również w pełnej rozdzielczości.
  3. Dostajecie ode mnie piękny fotoalbum 20 stronicowy 30x30cm, z pendrivem, w pięknym opakowaniu (zaprezentowany w materiale video) oraz dwie płyty ozdobne DVD dla rodziców. Album oczywiście można powiększyć o dodatkowe strony. Projekt albumu jest mojego autorstwa. Istnieje również  możliwość zamówienia ekskluzywnych odbitek w różnych formatach na najlepszych papierach Ilforda.
  4. Przygotowuję dla Was i gości galerię internetową ze zdjęciami na hasło, która znajdować się będzie pod adresem i będzie widoczna 6 miesięcy.
  5. Plener ślubny wykonuję w tym samym lub w innym dniu, wedle Waszej sugestii. Organizuję również sesje Par Młodych poza granicami Polski.
  6. Jestem profesjonalistą, więc zapewniam Was że możecie spać spokojnie po podpisaniu umowy, gdyż pojawię się na 1000% na Waszym ślubie i dam z siebie 1001% swoich umiejętności.
  7. Zawsze fotografuję w stroju wizytowym, abyście nieczuli się skrępowani i “wstydzili za mnie”.
  8. Ciągle doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w najlepszych szkoleniach fotograficznych, np: CM Leung 2015 rok, Roger Tan 2017 rok (są w pierwszej 10 najlepszych fotografów ślubnych na świecie).
  9. Fotografuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie, dla mnie nie ma granic (do tej pory fotografowałem w Austrii, Szwecji, Wyspach Kanaryjskich i Włoszech).
  10. Najważniejsze!!! zdjęcia ślubne otrzymujecie ode mnie w wersji on-line najpóźniej 21 dni od daty ślubu. Nie czekacie na nie miesiącami. Album jest dostarczany do 45 dni od daty ślubu.
sesja-narzeczenska-krakow

SESJA NARZECZEŃSKA

- sesja plenerowa odbywa się w dowolnym terminie i trwa 3-4 godziny
- dostajecie ode mnie 30 zdjęć po obróbce autorskiej oraz pozostałe zdjęcia z sesji zdjęciowej
- galeria on-line ze zdjęciami tylko dla Was
- zdjęcia w ozdobnym pendrivie oraz w wersji cyfrowej
- 20 odbitek 10x15cm lub 5 odbitek 21x30cm na super papierach Ilford
- możliwość zamówienia fotoksiążki lub albumu fotograficznego najlepszej jakości w Polsce

REZERWUJ TERMIN

SESJA PLENEROWA ŚLUBNA

- sesja plenerowa odbywa się w innym dniu niż ślub i trwa 4-5 godzin
- na sesji jest ze mną asystent, aby efekt zdjęć był najlepszy
- dostajecie ode mnie 40 zdjęć po obróbce autorskiej oraz pozostałe zdjęcia z sesji zdjęciowej
- galeria on-line ze zdjęciami tylko dla Was
- album 20x20cm najlepszej jakości w Polsce
- zdjęcia w ozdobnym pendrivie oraz w wersji cyfrowej
- możliwość zamówienia odbitek różnej wielkości na super papierach Ilford

REZERWUJ TERMIN
fotografia-slubna-krakow-16

Kilka pięknych historii


fotografia-slubna-como-italy

ASIA & MAX

Jezioro Como, Włochy

Zobacz całą historię

ASIA I ŁUKASZ

Gościniec Czarny Las, Wolbrom

Zobacz cała historię
plener-slubny-na-pustyni-bledowskiej

SYLWIA & GRZEGORZ

Kraków

Zobacz cała historię
fotografia-slubna-krakow-21

MAGDA & MICHAŁ

Krakus, Kraków

Zobacz cała historię

FOTOALBUM

Zobaczcie jakie fotoalbumy otrzymują ode mnie Pary Młode. Gwarantuję najlepszą jakość dostępną w Polsce. W standardzie jest 20 stron w rozmiarze 30x30cm, ale na Wasze życzenie rozmiar albumu może być większy oraz liczba stron.

Co mówią o mnie Pary Młode


fotografia-slubna-krakow-22

"Jesteśmy pełni uznania za całą pracę jaką Piotr włożył w stworzenie naszej pamiątki ze ślubu. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiamy w dobre ręce. Jego skromność, a zarazem szeroki warsztat twórczości utwierdziły nas w tym przekonaniu. Tak jak obiecał nie dało się odczuć jego obecności w domu, kościele, czy podczas wesela, a mimo to idealnie uchwycił wszystko to co najważniejsze. Z całą pewnością nie należy do fotografów, którzy na siłę narzucają swoje pomysły, jedynie delikatnie sugeruje. Pełna zaangażowania i pomysłowości  sesja zdjęciowa była czystą przyjemnością. W efekcie otrzymaliśmy cudowne zdjęcia, przepełnione profesjonalizmem i pasją. Uchwycone momenty wzbudzają ogromną radość, albo wzruszają do łez. Wszystkie piękne emocje zostały uwiecznione i będą cieszyć nas oraz bliskich przez długie, długie lata. Wysoka jakość zdjęć i stylowa fotoksiążka są najlepszym potwierdzeniem tego jak dobrym fotografem jest Piotr. Serdecznie polecamy!!!"

— Asia i Łukasz

fotografia-slubna-we-wloszech

"Dziękujemy Piotrku za Twój udział i rolę w tym dniu, bez Ciebie to nie byłoby to samo! Dzięki Tobie i Twojemu wyjątkowemu talentowi udało nam się zatrzymać te wspomnienia na zawsze. Dziękujemy."

— Asia i Max

fotograf-slubny-krakow-zdjecie-nad-wisla

"Znawcami fotografii nigdy nie byliśmy i chyba nigdy nie będziemy…Mało tego, żadne z nas nie czuje się dobrze przed obiektywem i nie planowało kariery fotomodela. Tym bardziej dobór odpowiedniego Fotografa, który towarzyszyłby nam w tym ważnym dla nas dniu – Dniu Ślubu, był nie lada zadaniem. Zdecydowaliśmy, że naszą ceremonię ślubną i wesele upamiętni Pan Piotr. Nie była to trudna decyzja. Podjęta na pierwszym spotkaniu, po pół godziny znajomości. Od Pana Piotra bije pasja do fotografii, profesjonalizm i, co było dla nas ważne – duża kultura osobista. Nie było się, więc nad czym długo zastanawiać. Intuicja nas nie zawiodła. Dzisiaj z dumą pokazujemy Rodzinie i Przyjaciołom, przepiękną fotoksiążkę i wzruszamy się na pokazie slajdów, autorstwa p. Piotra. Pragniemy podziękować za pracę wykonaną w dniu ślubu, jak i podczas sesji w plenerze. Dziękujemy za zaangażowanie, bezproblemowość, odbieranie od nas telefonów o każdej porze dnia i odpowiadanie na wszelkie pytania. W dniu ślubu praca Pana Piotra była niezauważalna (nikt się nie krępował, nie ustawiał do zdjęcia, nie machał do obiektywu), natomiast efekty tej pracy są jak najbardziej zauważalne. Fotografie są piękne, wzruszające i oryginale. Życzymy każdej parze, która teraz szuka fotografa na swój ślub, aby trafiła do Pana Piotra i aby miał wolny termin. Dziękujemy!"

— Karolina i Paweł

fotografia-slubna-krakow-4

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Piotra i Mirka!!! Sesja plenerowa była czystą przyjemnością, zdjęcia robione spontanicznie – efekt? bardzo naturalne i dynamiczne zdjęcia. Dużo się na nich dzieje, nie są w żaden sposób „sztywne” ani „ustawiane”. Dzięki temu idealnie uchwycona została atmosfera Tamtego Dnia, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.  Do tego zdjęcia są kompozycyjnie bez zarzutu. Chcielibyśmy polecić każdemu, nie tylko z racji profesjonalizmu jaka ich cechuje, ale przede wszystkim za bardzo przyjemną współpracę. Panowie pracują niezauważalnie, a mimo to, potrafią uchwycić każdą ważną chwilę. Zdjęcia finalne są poddane obróbce graficznej, co sprawia że stają się jedyne w swoim rodzaju. Nie musicie więc martwić się, że dostaniecie zwyczajny fotoreportaż, wyjęty wprost z aparatu. Dostaniecie niepowtarzalną pamiątkę na całe życie!   Z czystym sumieniem polecamy!"

— Sylwia i Michał

zdjecia-slubne-na-krakowskim-kazimierzu

"Są chwile, które pozostają w sercu na zawsze. Należą do nich  niewątpliwie zdarzenia, jakie miały miejsce w Krakowie 6 czerwca tegoż roku. To był dzień naszego ślubu. Kościół św. Kazimierza Królewicza, Wawel, Kazimierz… to magiczne miejsca.Wszędzie czuliśmy się tak wyjątkowo. Mieliśmy wrażenie, jakby cały świat do nas należał…. Byliśmy tacy szczęśliwi. I ta sesja zdjęciowa, która w naszym życiu – ludzi po pięćdziesiątce – okazała się nowym wyzwaniem i niesamowitą przygodą…. Nie da się tego zapomnieć. Piotrze,dziękujemy Ci za ofiarowany nam czas. Dla nas spotkanie z Tobą  to  dar losu. Pozostajemy  wciąż pod wrażeniem atmosfery, jaką nam stworzyłeś w czasie sesji. Przesłane przez Ciebie  zdjęcia są piękne, naturalne, profesjonalne.  Pokazują, że patrzysz na świat oczyma artysty, człowieka o wrażliwej duszy. To,co zrobiłeś dla nas, jest po prostu  bezcenne. To dzięki Tobie, Piotrze, tak istotne momenty  w naszym życiu nabrały osobliwego uroku, jakiejś pełni."

— Elżbieta i Kazimierz

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I ZRÓBMY TO RAZEM

Nie masz czasu pisać zadzwoń +48 506071146. Nie lubisz rozmawiać napisz KONTAKT@PIOTRWERNER.PL
Jestem z Krakowa, ale fotografuję w całej Polsce i Europie.