FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

WITRYNY SKLEPOWE, BILBORDY, STRONY INTERNETOWE, CZASOPISMA, ZDJĘCIA KORPORACYJNE, LOOKBOOKI ODZIEŻOWE, ULOTKI REKLAMOWE, SOCIAL MEDIA

CO ROBIĘ

Dziedziną fotografii w której się specjalizuję jest fotografia reklamowa i komercyjna, w tym zdjęcia przeznaczone do internetowych galerii, jak również druku katalogów, kalendarzy, plakatów lub ulotek promocyjnych i innych form reklamy.

RODZAJE USŁUG

  • zdjęcia biznesowe, realizowane dla: kancelarii prawnych, korporacji, producentów, menagerów, sklepów stacjonarnych i on-line, bankierów i innych
  • packshoty (zdjęcia produktowe) dla producentów lub sprzedawców odzieży
  • zdjęcia do katalogów, gazet oraz magazynów
  • fotografia mody
  • oraz pozostałe dziedziny fotografii komercyjnej

MÓJ ZESPÓŁ

Jesteśmy zgranym zespołem w którego skład wchodzą styliści mody, makijażyści, styliści fryzur oraz wiele profesjonalnych modelek. Wszyscy mają ogromne doświadczenie współpracy z klientem oraz z udziałem w sesjach zdjęciowych. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów.

DLACZEGO JA

Wyróżnia mnie bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Dążę zawsze do osiągnięcia jak najlepszego efektu finalnego swojej pracy. Mam ponad 11 letnie doświadczenie w branży. Pracowałem dla największych firm w Polsce.

Sesja zdjęciowa dla Galerii Marek

Sesja zdjęciowa wykonana dla jednego z największych sklepów internetowych w Polsce – galeriamarek.pl.

Sesja zdjęciowa wykonana dla firmy Sizeer, kampania Lacoste. Witryny ze zdjęciami ukazały się w ośmiu krajach w Europie, we wszystkich sklepach marki Sizeer.

sesja-zdjeciowa-dla-sizzer
Sesja zdjęciowa dla zespołu Enej

Sesja zdjęciowa zespołu Enej. Zdjęcia znalazły się na wydanej przez zespół płycie kolędowej.

Sesja zdjęciowa dla marki Symbiosis. Zdjęcia znalazły się na wszystkich witrynach sklepowych w Polsce.

Sesja zdjęciowa dla marki Symbiosis
Sesja zdjęciowa reklamowa dl love Your Body

Sesja zdjęciowa dla marki Love Your Body, produkującej peelingi do ciała sprzedawane w sieci SUPER-PHARM.

Sesja zdjęciowa dla marki Noevision z udziałem Edyty Golec.

sesja-zdjęciowa-z-edytą-golec

PAMIĘTAJ !!! 81% INTERNAUTÓW WYBIERAJĄC PRODUKT KIERUJE SIĘ ZDJĘCIEM

portret-piotr-werner

O MNIE

Zapoznaj się z moimi dotychczasowymi osiągnięciami i realizacjami, może to pozwoli Ci podjąć decyzję dlaczego warto ze mną współpracować.


ZOBACZ

SIŁA ZDJĘCIA

Powiedzenie mówi, że jeden obraz zdziała więcej niż tysiące słów. Z przyjemnością pomogę więc stworzyć Państwu wraz z moim teamem wyjątkowe zdjęcia wizerunkowe Państwa marki lub produktów, które trafią w samo sedno. Odnajdziemy wspólny klimat zdjęć, wykonamy zdjęcia niepowtarzalne, bez potrzeby kopiowania, czy kupowania gotowych fotografii, które nigdy w pełni nie oddadzą profilu Państwa marki, a jednocześnie znajdują się równolegle u konkurencji sprawiając, że marka nie wyróżnia się niczym.

DLACZEGO TO ROBIĆ?

Jest oczywistym, że „kupujemy oczami”, dlatego tak ważne przy budowaniu witryny są idealne zdjęcia. Pracujemy w dobie serwisów multimedialnych, (Pinterest, Instagram, Yutube), a badania potwierdzają, że wybierając produkt, markę, czy usługę, aż 81% internautów kieruje się zdjęciami na stronie internetowej.

WYMAGANIA KLIENTÓW

Każdego miesiąca wzrastają wymagania internautów względem stron internetowych. Jak wynika z badań, jeśli potencjalnego Klienta nie zatrzyma nasza witryna w ciągu trzech sekund, opuści ją i zacznie szukać dalej.  Aby opracować wyjątkowy wizerunek Waszej strony internetowej warto stworzyć spersonalizowane profile i treści, a przede wszystkim dodać takie zdjęcia, które w pełni przemówią do odbiorcy. Nasze witryny wymagają stałych zmian – powinny być nowoczesne i spełniać aktualne wymagania konsumentów.

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

Z mojej stron zapewniam Państwu absolutnie profesjonalną fotografię. Każde zdjęcie planujemy od początku w zespole ekspertów (stylistów, projektantów, wizażystów) i dbamy o każdy szczegół. W konsekwencji otrzymacie Państwo zdjęcie po pełnej post-produkcji, które będzie sprzedawało Wasz produkt lub usługę.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Zapraszam do skorzystania z bezpłatnej wyceny zlecenia. Każde zapytanie analizowane i wyceniane jest indywidualnie. Proszę o jak najlepsze sprecyzowanie swoich potrzeb dotyczących realizacji zdjęć podczas wysyłania wiadomości. Jako profesjonalny fotograf  dbam o dobry kontakt z Klientem, dlatego bardzo mile widziane jest spotkanie w Krakowie lub w siedzibie Państwa firmy, w celu omówienia szczegółów projektu. Dzięki temu wykonana przeze mnie realizacja Państwa sesji zdjęciowej spełni wszelkie oczekiwania oraz postawione przed nią wymagania.