slub-w-como

Historia ślubnaAsi & MaxaJezioro Como, Włochy


           Zapraszam do obejrzenia historii dwojga wspaniałych i wyjątkowych ludzi, którzy na co dzień zarażają pozytywną energią i śmiechem. Ukochali sobie przepiękne miejsce pełne uroku we Włoszech, do którego często wracają i postanowili tam powiedzieć sobie magiczne “Tak”.

          Przenieśmy się choć na chwilę do Como Lake we Włoszech i dajmy się ponieść nieodpartemu czarowi tego miejsca, gdzie swoją posiadłość “Villa Oleandra” ma George Clooney, gdzie były kręcone filmy takie jak: “Casino Royale” i “Star Wars: Episode II – Attack of the Clones”, do wyjątkowego miejsca gdzie człowiek czuje się fantastycznie w kontakcie z przyrodą i czuje, że życie jest piękne, właśnie dzięki takim chwilom.

          Zatem, wygodnie się rozsiądźcie, włączcie muzykę Deana Martina, która towarzyszyła nam w jakże cudownych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody Como Lake i wczujcie się w klimat tego urokliwego sobotniego dnia pełnego niezapomnianych wrażeń. Podziwiajcie zapierające dech w piersiach piękno tego miejsca oraz cieszcie się szczęściem i radosnymi emocjami jakie z sobą niosą.