INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z POST-PRODUKCJI ZDJĘĆ

CAMERA RAW, ADOBE LIGHTROOM, ADOBE PHOTOSHOP

  • NOWOŚĆ!!! Metoda FREQUENCY SEPARATION 2.0 -najlepsza metoda jaka jest obecnie na czyszczenie zdjęć

  • Pokażę Ci Tips & Tricks w Adobe Photoshop

  • Nadaj swoim zdjęciom profesjonalny, wzbudzający zachwyt wygląd

  • Przyspiesz pracę w Lightroomie i Photoshopie - pokażę Ci jak krok po kroku wykonywać właściwe czynności

  • Spraw, by skóra wyglądała równomiernie, pięknie i naturalnie oraz zachowaj jej prawdziwą strukturę

  • Opanuj pracę z kolorami - pokażę Ci co i jak robić, by Twoje kolory na zdjęciach wyglądały fantastycznie i były spójne z teorią barw

DLA KOGO

Szkolenie jest przeznaczone dla każdego, bez względu na dotychczasowe doświadczenie . Jest dopasowane indywidualnie do każdej osoby, od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego.

CO ZYSKUJESZ

Nauczysz się wszystkiego tego co zgłębiałem przez wiele lat. Tylko sprawdzone metody, które wprowadziłem do własnego warsztatu pracy. Zaoszczędzisz czas i zaczniesz od właściwej ścieżki w retuszowaniu właściwym swoich zdjęć.

DLACZEGO SZKOLENIE U MNIE?


Przede wszystkim dlatego, że sam cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę i wprowadzam wszystkie nowinki i techniki retuszerskie na bieżąco.

Realizowałem kampanie reklamowe dla największych marek w Polsce i sam byłem odpowiedzialny za retusz zdjęć, które mogliście zobaczyć w witrynach sklepowych lub bilbordach.

ROZWÓJ

Dołączysz do zamkniętej grupy na facebooku "W świetle inspiracji", gdzie znajdziesz wiele przydatnych nagrań video, ciekawych artykułów oraz pomocy przez cały czas.

CO DALEJ

Tylko u mnie 14-dniowe wsparcie po szkoleniu.

PRZYKŁADOWE TECHNIKI KTÓRYCH UŻYWAM

retusz-w-photoshopie wyretuszowane-zdjecie

ZDJĘCIA BEFORE/AFTER

zdjecie-przed-retuszem sesja-zdjeciowa-na-pustyni-bledowskiej
zdjecie-przed-retuszem-1 warsztaty-fotograficzne-w-plenerze
zdjecie-przed-retuszem-2 Sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym
zdjecie-przed-retuszem Sesja zdjęciowa w lawendzie 2

FAQ - ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Oczywiście, że tak. Jest to wtedy kurs jeden na jeden, który przeprowadzam przez Skype. Podczas kursu online, udostępniam ekran i w tym samym czasie wyjaśniam co robię, dzięki czemu widzisz cały mój workflow.

Wybierając moje indywidualne szkolenie z obróbki cyfrowej obrazu, macie pewność że dostaniecie dużą dawkę wiedzy oraz praktyki pod moim okiem. Przekażę Wam wszystko to co sam się nauczyłem przez te wszystkie lata i stosuję we własnych zdjęciach oraz informacje, które nabyłem na wszelakich kursach z photoshopa – tego nie znajdziecie na YouTube. Wszystkie zdjęcia na mojej stronie www, są retuszowane przeze mnie. Mam ponad 10 lat doświadczenia i przez ten czas budowałem swój workflow pracy w Adobe Photoshop.

Wszystkie metody, które Ci pokażę będziesz mógł/mogła stosować w różnych rodzajach fotografii od krajobrazu, poprzez produkt do fotografii ślubnej. Będziemy pracować na zdjęciach wedle Twoich zainteresowań fotograficznych.

Podczas szkolenia do dyspozycji jest cały mój sprzęt potrzebny do retuszu: skalibrowany monitor Nec, tablet Wacom Intuos oraz szybki komputer, no i oczywiście wszystkie legalne programy. Dodatkowo udostępniam surowe zdjęcia, na których przeprowadzimy szkolenie, ale oczywiście możemy retuszować zdjęcia zrobione przez Ciebie.

Szkolenie odbywa się na terenie Krakowa, mailowo zostaniesz poinformowany o adresie naszego spotkania. Mogę również dojechać do Ciebie jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej.

Czas trwania szkolenia jest uzależniony od pakietu jaki wybierzesz. Oczywiście w zależności od jego doboru, dany pakiet może zostać podzielony na kilka spotkań tak, aby liczba godzin się zgadzała.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 14 dni wsparcia, gdyby po zakończeniu szkolenia coś było dla Ciebie jeszcze niezrozumiałe. Służę pomocą mailowo oraz telefonicznie.
Również zostaniesz dodana/dodany do grupy zamkniętej na Facebooku, gdzie przez cały czas masz dostęp do różnych informacji dotyczących fotografii i retuszu.

Żeby uprościć Ci zapamiętanie wszystkiego co przerabialiśmy na szkoleniu, dostaniesz ode mnie zapis video z dźwiękiem wszystkiego tego co dzieje się na ekranie monitora. Oczywiście masz jeszcze 14-dniowe wsparcie, żeby dopytać o to co nadal jest niezrozumiałe.

Oczywiście. Szkolenie, można zakupić na prezent w postaci pięknego imiennego Voucheru, który jest już ozdobnie zapakowany i wystarczy go wręczyć obdarowywanej osobie.

Jak najbardziej. Przeprowadzimy wtedy indywidualne szkolenie z zagadnień, które potrzebujesz poznać i nie dajesz sobie z nimi rady. Jedna godzina to koszt 300zł (z fakturą bez Vat).

PAKIET 1

2h/700zł

REZERWUJĘ TERMIN

PAKIET 2

4h/1200zł

REZERWUJĘ TERMIN

PAKIET 3

6h/1600zł

REZERWUJĘ TERMIN

PAKIET 4

8h/1900zł

REZERWUJĘ TERMIN

KOSZT 1 GODZINY TO 400zł

*WSZYSTKIE PODANE CENNY SĄ CENAMI BRUTTO

Kiedy

W dowolnym terminie

Gdzie

Kraków, on-line, cała Polska

Czas trwania

1-8 godzin w zależności od wybranego pakieu

Uczestnicy

Jedna osoba

Materiały

Zapis szkolenia w postaci nagrania video zrzutu ekranu całego szkolenia oraz materiały dodatkowe

Wsparcie

Tylko u mnie 14-dniowe wsparcie po szkoleniu oraz dostęp do różnych materiałów w zamkniętej grupie na facebooku

A TAK BYŁO NA WARSZTATACH GRUPOWYCH: