INDYWIDUALNE SZKOLENIE FOTOGRAFICZNE

Zapisz się już dziś i poznaj tajniki mojej pracy w studiu fotograficznym oraz post-produkcji

Prowadzący

Piotr Werner

Gdzie

Kraków, cała Polska

Czas trwania

8 godzin

Uczestnicy

Jedna osoba

DLA KOGO ?


– dla każdego kto chce spróbować swoich sił i poznać pracę w studiu fotograficznym

– dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności w studiu

– dla fotografów chcących nauczyć się pracy z modelką i oświetleniem błyskowym

-dla amatorów i średnio-zaawansowanych fotografów

OŚWIETLENIE STUDYJNE

Zapoznam Cię z całym asortymentem oświetlenia studyjnego i nauczę pracować na nim. Przetestujemy wspólnie różne ustawienia światła błyskowego, robiąc sesję zdjęciową z profesjonalną modelką. Pokażę Ci również najczęstsze setupy używane w studiu do fotografowania ludzi.

PRAKTYKA

W drugiej części szkolenia pod moim okiem sam będziesz robił zdjęcia pracując z modelką, aby mieć nowe fotografie do poszerzenia swojego portfolio. Ustawisz oświetlenie wedle tego jaki będziesz miał pomysł na zdjęcia. Cały czas będę  asystował w sesji i w razie wpadek na bieżąco będę korygował to co robisz, abyś nauczył się i uzyskał jak najlepsze rezultaty.

POST-PRODUKCJA

Po sesji zdjęciowej przejdziemy do retuszowania wykonanych wcześniej zdjęć. Pokażę Ci krok po kroku jak używać Lightrooma i Photoshopa, aby uzyskać wspaniałe efekty na zdjęciach. Nauczę Cię jak prawidłowo i szybko retuszować, a jakich błędów unikać pracując z Photoshopem. Poznasz cały mój worklflow, który sprawi że Twoje prace wskoczą na całkiem inny poziom.

PODSUMOWANIE

Na zakończenie indywidualnego szkolenia wręczę Ci certyfikat jego ukończenia. Otrzymasz ode mnie akcje do Photoshopa na których codziennie pracuję, aby przyspieszyć swoją pracę. Dostaniesz również dodatkowe 14-dniowe wsparcie mailowe oraz telefoniczne, a jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy mogli się spotkać i omówić zagadnienia, z którymi sobie nie radzisz.

DLACZEGO SZKOLENIE U MNIE?


Mam za sobą przeprowadzonych bardzo dużo szkoleń indywidualnych, warsztatów fotograficznych grupowych oraz prelekcji przy licznej publiczności. Moje warsztaty fotograficzne są bardzo dobrze oceniane przez uczestników. Cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę i dzielę się z Wami wszystkim na bieżąco. Realizowałem również kampanie reklamowe dla największych marek w Polsce i sam byłem odpowiedzialny za efekt finalny zdjęć, które znalazły się w witrynach sklepowych lub bilbordach.

PRZYKŁADOWE TECHNIKI KTÓRYCH UŻYWAM PODCZAS RETUSZU ZDJĘĆ

retusz-w-photoshopie wyretuszowane-zdjecie

INFORMACJE DODATKOWE

 • Szkolenie fotograficzne dla 1 osoby niezależnie od stopnia zaawansowania
 • Gwarantuję obecność profesjonalnej modelki podczas szkolenia, która będzie super przygotowana do zdjęć i wystylizowana, abyś miał materiał do poszerzenia swojego portfolio
 • Zdjęcia ze szkolenia fotograficznego, będzie można wykorzystać tylko i wyłącznie w swoim portfolio, oczywiście dostaniesz na to pisemną zgodę modelki
 • Dostaniesz również ode mnie zniżki na zakupy u partnerów z którymi na co dzień współpracuję: Ilford Polska, Quadralite, Foto-Tip

MIEJSCE I TERMIN

 • Termin indywidualnego szkolenia ustalimy wspólnie, oczywiście weekendy też wchodzą w grę. W godzinach 9:00-19:00.
 • Będziemy się szkolić w studiu zdjęciowym, znajdującym się w Krakowie lub w innym mieście w Polsce.
 • Zawsze wybieram studio zdjęciowe, które spełni nasze oczekiwania potrzebne do nauki i stworzenia pięknych zdjęć.

CENA SZKOLENIA W KRAKOWIE

 • Całkowita cena indywidualnego szkolenia w studiu fotograficznym z fakturą to 3499zł
 • Rozbijając cenę na czynniki pierwsze:

- wynajęcie studia zdjęciowego na 8h to 800zł

- makeup i fryzura ok. 250-350zł

- stylizacja ok. 300-500zł

- modelka 400-700zł

 • Sumując to wszystko już wiesz, że cena za szkolenie jest po prostu rewelacyjna.
 • Dodatkowo w cenie zimne napoje, kawa, herbata, ciastka i pyszna pizza na lunch.

FAQ - ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Niestety nie. Uważam, że spotykając się na żywo zyskujesz dużo więcej wiedzy i co najważniejsze praktyki oraz uczysz się nieporównywalnie lepiej niż oglądając materiał video.

Wybierając moje indywidualne szkolenie fotograficzne masz pewność, że dostaniesz dużą dawkę wiedzy oraz praktyki pod moim okiem. Przekażę Ci wszystko to co sam się nauczyłem przez te wszystkie lata i stosuję we własnej fotografii. Wszystkie zdjęcia na mojej stronie www, są retuszowane przeze mnie.

Podczas szkolenia do dyspozycji jest cały mój sprzęt potrzebny do fotografowania i retuszu. Będziemy mieli do dyspozycji bardzo dobrze wyposażone studio zdjęciowe. Również jeśli nie posiadasz aparatu, użyczę mojego sprzętu.

Szkolenie odbywa się na terenie Krakowa, mailowo zostaniesz poinformowany o adresie naszego spotkania. Mogę również dojechać do Ciebie jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej.

Czas trwania szkolenia to 8 intensywnych godzin.

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 14 dni wsparcia, gdyby po zakończeniu szkolenia coś było dla Ciebie jeszcze niezrozumiałe. Służę pomocą mailowo oraz telefonicznie.
Również zostaniesz dodana/dodany do grupy zamkniętej na Facebooku, gdzie przez cały czas masz dostęp do różnych informacji dotyczących fotografii i retuszu.

Oczywiście. Szkolenie, można zakupić na prezent w postaci pięknego imiennego Voucheru, który jest już ozdobnie zapakowany i wystarczy go wręczyć obdarowywanej osobie.

A TAK BYŁO NA WARSZTATACH GRUPOWYCH:

piotr-werner-backstage

Moje dotychczasowe osiągnięciach i realizacje.

O MNIE
Sesja zdjęciowa na pustyni

Zapraszam do zapoznana się z moimi pracami.

PORTFOLIO

CZEKAM NA WIADOMOŚCI

  +48 506071146
  kontakt@piotrwerner.pl