NAUKA RETUSZU W ADOBE PHOTOSHOP - TYLKO NAJLEPSZE I SPRAWDZONE TECHNIKI ORAZ GENIALNE AKCJE PRZYSPIESZAJĄCE PRACĘ


KUPUJĘ KURS ON-LINE
kurs-photoshop-piotr-werner

Witaj,

przygotowałem dla Ciebie nowoczesną platformę szkoleniową, a na niej umieściłem pierwszy kurs dotyczący post-produkcji zdjęć w programie Adobe Photoshop oraz ponad 40 akcji na dobry początek, które niesamowicie ułatwiają i przyspieszają pracę.

Jest to kurs, który pozwoli Ci wskoczyć na zupełnie inny poziom edycji Twoich zdjęć. Dzięki niemu zrozumiesz wszelkie zagadnienia potrzebne do prawidłowego retuszowania oraz zaczniesz robić to w sposób właściwy. Również w materiałach szkoleniowych znajdziesz dużo Tips&Tricks, które pozwolą edytować Twoje zdjęcia na najwyższym poziomie. Pokażę Ci techniki, których nie znajdziesz na YouTube, a z których korzystają najlepsi na świecie.

Kurs będzie aktualizowany co miesiąc o nowe akcje oraz nowe materiały video, dotyczące różnych kategorii fotograficznych. Znajdziesz w nim również PDF-y z inspiracjami i pomocnymi materiałami dla Twojego rozwoju fotograficznego oraz retuszerskiego.

Oczywiście dostaniesz także ode mnie pliki RAW oraz PSD, na których będziesz ćwiczyć swój retusz.

Również istotne jest to, że przez cały czas masz możliwość konsultacji ze mną zupełnie za darmo, gdyby cokolwiek było dla Ciebie niejasne w kursie.

Z materiałów dowiesz się między innymi, jak:


👉 Profesjonalnie czyścić zdjęcia – Freqency Separations 2020

👉 Pracować na maskach warstw

👉 Jak kontrastować – profesjonalne techniki

👉 Jak profesjonalnie maskować

👉 Pracować z kolorem

👉 Jak poprawnie pracować z metodą Dodge&Burn

👉 Jak zrobić super zdjęcia w czerni i bieli

👉 Profesjonalnie wyostrzać zdjęcie, a nie przeostrzać

👉 Dodawać szum

👉 Formować we właściwy sposób

👉 Zapisywać zdjęcia pod social media oraz druk

👉 Tips&Tricks w Photoshopie

👉 oraz dużo innych przydatnych i pomocnych rzeczy podczas codziennej edycji zdjęć

PRZYKŁADOWE TECHNIKI KTÓRYCH UŻYWAM

retusz-w-photoshopie wyretuszowane-zdjecie

Wśród akcji znajdziesz kategorie, tj.:


👉 FREQUENCY SEPARATIONS 2020

👉 DODGE AND BURN

👉 KONTRASTOWANIE ZDJĘCIA

👉 RETUSZ TWARZY

👉 WYOSTRZANIE

👉 KOLOR

👉 CZERŃ-BIEL

👉 WARSTWY POMOCNICZE

👉 EFEKTY

👉 ROZMIARY

Pamiętaj!!! Zbiór akcji będzie na bieżąco aktualizowany o nowe funkcjonalności, które dostaniesz zupełnie za darmo, oczywiście także z nowymi materiałami video.

PRZYKŁADOWE MOJE ZDJĘCIA BEFORE/AFTER

przed-retuszem po-retuszu
zdjecie-przed-retuszem-1 warsztaty-fotograficzne-w-plenerze
przed-retuszem po-retuszu
zdjecie-przed-retuszem Sesja zdjęciowa w lawendzie 2

DLA KOGO

Kurs przeznaczony jest dla każdego, bez względu na dotychczasowe doświadczenie. Jest w nim bardzo dużo wiedzy dla każdej osoby, od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego. Pokażę Ci tylko rzeczy, które warto znać i którymi warto się posługiwać i z nich korzystać.

 

CO ZYSKUJESZ

Nauczysz się wszystkiego tego co ja zgłębiałem przez wiele lat. Tylko sprawdzone metody, które wprowadziłem do własnego warsztatu pracy. Zaoszczędzisz czas i zaczniesz od właściwej ścieżki w retuszowaniu właściwym swoich zdjęć. Dodatkowo akcje niesamowicie przyspieszą Twoją pracę.

DLACZEGO KURS ON-LINE U MNIE?


Przede wszystkim dlatego, że sam cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę i wprowadzam wszystkie nowinki i techniki retuszerskie na bieżąco.

Realizowałem kampanie reklamowe dla największych marek w Polsce i sam byłem odpowiedzialny za retusz zdjęć, które można było zobaczyć w witrynach sklepowych lub na bilbordach.

ROZWÓJ

Dołączysz także do zamkniętej grupy na facebooku "W świetle inspiracji", gdzie znajdziesz dodatkowe nagrania video oraz ciekawe linki do stron.

CO DALEJ

W trakcie trwania kursu, masz cały czas wsparcie z mojej strony w razie jakichkolwiek problemów lub niejasności.

RETUSZEM ZDJĘCIA NATALII ZAJMIEMY SIĘ W PIERWSZYM MIESIĄCU KURSU

WYGLĄD PLATFORMY Z KURSEM - PIERWSZY MIESIĄC

PRZYKŁADOWA LEKCJA

TRZYMAM KCIUKI ZA TWÓJ ROZWÓJ

DOŁĄCZ DO MNIE JUŻ DZIŚ

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Dostęp

Nowoczesna platforma on-line.

Gdzie

Cały świat. Możesz oglądać i uczyć się gdzie tylko chcesz.

Czas trwania

365dni/24h

Uczestnicy

Jedna osoba

Materiały

Otrzymujesz materiały video dostępne on-line oraz potrzebne pliki RAW, PSD, PDF. Oczywiście otrzymujesz również plik instalacyjny z akcjami.

Wsparcie

Tylko u mnie 365-dni wsparcia w trakcie trwania kursu.

UWAGA!!!

Akcje zostały stworzone do Photoshopa w języku angielskim i zalecam Ci również, jeśli korzystasz z polskiej wersji, abyś jak najszybciej zaczął pracować na wersji anglojęzycznej – gdyż przyniesie Ci to bardzo wiele korzyści w przyszłości oraz pomoże w nauce języka angielskiego.

*Jeżeli masz polską wersję Photoshopa, nie martw się nagrałem dla Ciebie materiał Video jak błyskawicznie zamienić na wersję angielską – zrobisz to w bardzo prosty sposób.

Oczywiście z akcji możesz korzystać zarówno w systemie Windows, jak i IOS.

Zobaczysz jak szybko Twój retusz wskoczy na zupełnie inny poziom !!! Obejrzyj moją galerię zdjęć i zapewniam Cię, że po kilku treningach z materiałami video, będziesz retuszować w ten sam sposób.

FAQ - ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Oczywiście, że tak. Wszystkie materiały video są zrealizowane i przedstawione w bardzo zrozumiały sposób. Możesz do nich wracać i powtarzać je przez cały rok.

Wybierając mój kurs on-line z obróbki cyfrowej obrazu, masz pewność że dostaniesz dużą dawkę wiedzy. Przekażę Ci wszystko to co sam się nauczyłem przez te wszystkie lata i stosuję we własnych zdjęciach oraz informacje, które nabyłem na wszelakich kursach z photoshopa – tego nie znajdziecie na YouTube. Wszystkie zdjęcia na mojej stronie www, są retuszowane przeze mnie. Mam ponad 12 lat doświadczenia i przez ten czas budowałem swój workflow pracy w Adobe Photoshop.

Wszystkie metody, które Ci pokażę będziesz mógł/mogła stosować w różnych rodzajach fotografii od krajobrazu, poprzez produkt do fotografii ślubnej. Podczas trwania kursu będziemy pracować na różnych zdjęciach.

Czas trwania kursu jest nielimitowany.

Oczywiście, że tak. Masz przecież dostęp do kursu, możesz wracać do każdego zagadnienia ile razy chcesz i kiedy chcesz.

Oczywiście. Kurs, można zakupić na prezent w postaci Voucheru. Wysyłam voucher drogą elektroniczną imienny, z dostępem do platformy na której znajduje się kurs. Wystarczy go tylko wydrukować.

Kurs składa się z co miesięcznych lekcji retuszu w postaci materiałów video HD, gdzie pokazuję Ci post-produkcję zdjęć na przykładowych fotografiach oraz akcji, które otrzymasz do programu Adobe Photoshop. Do lekcji dołączone są również pliki RAW oraz PSD.